درباره ما

درباره ما

آژانس هواپیمایی ایرانیان زیر مجموعه هلدینگ افق آرمانی فردا است. این هلدینگ که فعالیت های خود را در حوزه های فرهــنگی و هنری از سال ۸۰ آغاز کرده است تــلاش می کـند  بـا نــوع آوری در خدمــات و نــیز تعمـیق مشتری مداری به صورت علمی، فضای متفاوتی را برای مشتریان خاص خود فراهم آورد. شایان ذکر است که طیف گسترده ای از مخاطبان این هلدینگ را اقشار فرهیخته و صـاحب نام کشورمان مانند هنرمندان، اهالی رسانه و فرهنگ، ورزشکاران و…تشکیل می دهند.
صنعت هوایی و فرهنگ حمل و نقل با هواپیما از مهمترین شاخصه های توسعه یافتگی جوامع به شمار می آید.
هواپیمایی ملی ایران -هما- بیش از ۴ دهه پیش با اقتدار و شکوه فراوان راه اندازی شد و به سرعت برترین و با کیفیت ترین خط هواپیمایی منطقه لقب گرفت. پیشرفت صنعت هواپیمایی به اندازه ای بود که در زمانی کوتاه هما در بین ۳ برند برتر جهان در حوزه هوانوردی تثبیت شد.
با تحولات سیاسی و اجتماعی و تخاصم کشورهای غربی مشکلات و محدودیت های فراوان پیش آمد و سبب توقف رشد کیفی و کمی در صنعت یاد شده در کشومان شد. اما پس از وقفه ای کوتاه متخصصان داخلی با تکیه بر دانش بومی و همت جمعی جانی تازه در این کالبد دمیده و جنب و جوش فراوانی برای توسعه هوانوردی در ایران به راه افتاد.
در این میان فرهنگ مشتری مداری و لزوم فراهم آوردن آسایش و آرامش مسافران به دلیل توجه صرف به حوزه فنی و امنیت پرواز کمی مقفول ماند و موجب نارضایتی بخشی از هموطنان از کیفیت خدمات و رعایت  حقوق مشتریان شد.
به ویژه در عصر حاضر با چشم انداز رفع تحریم ها موجی فزاینده به سمت گسترش و تعمیق کمی و کیفی صنعت هواپیمایی در کشورمان پدید آمده است لزوم توجه قاطع به تعالی کیفیت و حمایت معنوی مسافران هواپیما بیش از بپش ضروری و حیاتی به نظر می رسد.
-شرکت هواپیمایی ایرانیان با آرمان گسترش واقعی فرهنگ احترام به مسافران هوایی و افزایش کیفیت خدمات و تعمیق حقوق مشتری آغاز به کار کرده است.هرچند در این شرکت سابقه ای ۲۰ ساله در عرصه خدمات هوانوردی دارد، اما با آغاز سال ۹۴ با تحولی اساسی در ساختار سازمانی و تغییر هیئت مدیره و افزایش قاطعانه کارایی پرسنل تلاش کرده است خلا موجود در زمینه های یاد شده در کوتاه ترین زمان ممکن جبران کرده و با انگیزه بالای سازمانی و همت نیروی انسانی و نیز بهره مندی از تخصص و مشورت بهترین مدیران و خلبانان خطوط هوایی داخلی و خارجی به یکی از آشناترین و برجسته ترین برندهای صنعت هوانوردی در کشورمان تبدیل گردد.